Konsola do przedpokoju – szyk i elegancja

stolik konsola2

Wąskie, zgrabne i eleganckie – takie są konsole do przedpokoju. Ich zaletą jest to, że pasują do każdego mieszkania. Pomagają zapanować nad chaosem oraz stanowią niebanalną ozdobę przedpokoju. Jak wybrać konsolę idealną? 

Funkcjonalność to podstawa


Konsole meble do przedpokoju muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Ich zadaniem jest opanowanie chaosu, który tak szybko powstaje w małych przestrzeniach. 

Decydując się na zakup konsoli do przedpokoju warto zwrócić uwagę, czy posiada szuflady, ile ma półek. Szuflady są idealne by ukryć w nich wiele drobiazgów takich jak klucze, rękawiczki, czy siatki. Półki są idealne na większe rzeczy, takie jak torebki. 

Konsole meble dobrze wyglądają z lustrem. Jest to kolejny element wpływający na ich funkcjonalność. Lustro jest niezbędne w przedpokoju. Można zdecydować się na konsole, które mają już wbudowane lustra lub dobrać je indywidualnie, w zależności od wystroju naszego przedpokoju. 

Meble w wielki stylu


Konsole meble muszą być dobrane do stylu wnętrza. Drewniana konsola do przedpokoju może być prostym meblem, gdzie szyku dodaje szkło lub tak modny w ostatnich latach metal. Może być prosta, surowa, bądź ozdobna i elegancka. Gięte nogi dodadzą jej klasy i elegancji. Konsole meble świetnie sprawdzą się w stylu klasycznym, glamour, czy nowoczesnym. Dodadzą wdzięku przedpokojowi w każdej odsłonie, jedyne co trzeba zrobić to dobrać styl konsoli do stylu, w którym umeblowane jest nasze mieszkanie.