Jakie zalety mają drewniane stoły rozkładane?

stół drewniany rozkładany

Drewniane stoły rozkładane są bardzo uniwersalnymi meblami, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Meble tego typu idealnie odnajdą się nie tylko w nowoczesnej kuchni i jadalni, ale również w salonie. Rozkładany stół bez żadnego większego problemu może pełnić także rolę tymczasowego blatu roboczego albo miejsca do zabaw dla małych dzieci.

Kluczowe atuty

Największymi zaletami stołów rozkładanych jest oczywiście ich niewielki rozmiar. Mebel4u oferuje wysokiej jakości stoły rozkładane, które zapewniają naprawdę sporo przestrzeni użytkowej. Opisując największe zalety drewnianych stołów warto wspomnieć również o walorach czysto estetycznych. Szlachetny rysunek słojów robi olbrzymie wrażenie. Drewniane stoły są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

Dla kogo?

Drewniane stoły rozkładane są idealnym wyborem dla zagorzałych miłośników naturalnych materiałów. Po meble tego typu sięgają przede wszystkim zagorzali miłośnicy stylu skandynawskiego i minimalizmu. Porządne stoły z odpowiedniego gatunku drewna, mogą służyć nawet przez kilka pokoleń, dlatego też jest to inwestycja na lata. Drewno wbrew pozorom jest bardzo plastycznym materiałem, dzięki czemu można wykonać z niego stoły o dowolnym kształcie i rozmiarze. Jedyną wadą rozkładanych stołów jest samo łączenie poszczególnych fragmentów blatów. Niestety w miejscach styku bardzo często zbierają się okruszki, które nie prezentują się zbyt okazale.