Gdzie zastosować nowoczesne konsole w stylu glamour?

Konsole powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym domu. Wbrew pozorom ten niewielki stolik na wysokich nóżkach może być świetną ozdobą każdego miejsca, w którym się znajdzie. Po konsole meble sięgają przede wszystkim osoby, które lubią mieć w swoich wnętrzach ozdobne dodatki, które są aktualnie na topie. Nie oznacza to jednak, że takiej konsoli nie można praktycznie wykorzystać. Wręcz przeciwnie. Świetnie się sprawdzi, by umieścić na niej ulubione książki, kwiatka lub wyjątkową rzeźbę.

Jakie konsole meble najczęściej kupują klienci?


Klienci najczęściej decydują się na proste, minimalistyczne konsole, które wykonane są z dobrych jakościowo materiałów. Drewniane stoliki ze szklanymi blatami to absolutny hit we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim i retro. Można także w dobrych sklepach meblowych znaleźć nowoczesne konsole, które idealnie nadają się do tego, by umieścić je we wnętrzach loftowych. Tego typu stoliki są najczęściej wykonane z metalu lub stali.

Czarny, biały, srebrny, czy złoty?


Konsole meble występują w bardzo zróżnicowanych kolorach. Wielu producentów mebli nawet oferuje klientom, by ci określili, jaki kolor konsoli chcą mieć w swoim domu i na pewno taki, jaki zażądają, otrzymają. W magazynach wnętrzarskich często można znaleźć konsole białe, czarne, srebrne i złote. Nic dziwnego, gdyż te kolory pasują do większości wnętrz. Zdarza się także, że klienci chcą mieć w swoim domu konsolę oryginalną (np. pomalowaną na kolor zielony lub granatowy). Jest w wielu sklepach taka możliwość, by zamówić mebel, który będzie dostosowany do potrzeb klienta.