Kompaktowe i designerskie ławki na miarę XXI wieku

ławka do przedpokoju

W przedpokojach i aranżacjach XXI wieku bardzo ważne znaczenie mają akcesoria w postaci ławek. Umożliwiają one sprawne przebranie ubrania, nałożenie butów sobie lub dziecku. Najczęściej tego typu pomieszczenie jest małe, dlatego ważne jest, aby wybrać wygodny ale i jednocześnie kompaktowy model ławki, który nie zajmie zbyt dużo miejsca w domu i mieszkaniu. Wśród popularnych mebli można wyróżnić te, o prostej budowie prostokąta lub w wersji bardzo rozbudowanej, z dodatkowym pojemnikiem na buty.

Drewniana ławka obowiązkowym must have każdego przedpokoju

Ławka do przedpokoju może być zaprojektowana z wysokiej jakości litego drewna oraz materiałów stalowych. Kompozyty metalowe często malowane są proszkowo na odcień matowej czerni, złota, srebra lub innego koloru. Najczęściej spotykane są drewniane modele o czterech, prostych nogach. Obok nich można spotkać meble z tapicerowanym, welurowym materiałem, na charakterystycznie skrzyżowanych nóżkach. Takie meble są wąskie i funkcjonalne, z pewnością nie zajmą one zbyt dużo miejsca w domu i mieszkaniu. Stylowe i modne dodatki do przedpokoju występują w atrakcyjnych wzorach oraz kolorach, wśród których można wymienić róż, niebieski, czarny i brązowy.

Meble do przedpokoju o designerskim wyglądzie i walorach użytkowych

Ławki do przedpokoju wyróżniają się designerskim wyglądem i walorami użytkowymi. Mogą one służyć przez długi czas, gdyż nawet po wielu latach nie są nadszarpnięte zębem czasu. Cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w obecnej modzie dekoratorskiej ławki, które nawiązują do stylu industrialnego oraz loftowego. Odznaczają się one ładną stylistyką i ciekawym wzornictwem. Wykonane z wysokogatunkowego litego drewna tekowego i ręcznie plecionych skórzanych pasków ławy, wprowadzają przytulny przytulny akcent do pomieszczeń. Wykazują one bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, odkształcanie oraz blaknięcie. Niepowtarzalne i unikatowe meble na pewno przyciągną uwagę zaproszonych gości.