Jaką toaletkę wybrać?

stolik toaletka konsola

Na rynku obecnie jest tak wiele rozmaitych toaletek, że klienci coraz częściej nie wiedzą, na jaki mebel powinni się zdecydować. Producenci tego typu asortymentu starają się tworzyć rozmaite stoliki, konsole tak, by bez problemu pasowały one do każdego pomieszczenia. Wówczas ich design jest na tyle uniwersalny, że taką toaletkę można postawić zarówno w sypialni urządzonej w klimacie skandynawskim, jak i w nowoczesnym, eleganckim przedpokoju.

Minimalistyczna konsola toaletka

Osoby, które uwielbiają minimalizm oraz praktyczne rozwiązania, obowiązkowo powinny zdecydować się na niewielki gabarytowo stolik – konsolę. Mimo iż nie zmieści się do niej wiele rzeczy, to jednak trzeba przyznać, że taki mebel doskonale pasuje w salonie, do jadalni, jak i do sypialni oraz przedpokoju. Stolik konsola do salonu bez lustra, pufy, szuflad w prostej, klasycznej wersji będzie jak najbardziej strzałem w dziesiątkę. Wystarczy, że klienci postawią na model wykonany ze szkła (lustra), płyty MF lub mocnego drewna, by mieć pewność, że taki stolik sprawdzi się u klienta przez co najmniej kilka kolejnych lat.

Bogata wersja, która doskonale będzie pasować do każdego miejsca

Można także znaleźć toaletki tutumi, które doskonale wyglądają w każdym pomieszczeniu. Bogato zdobione biurka z przymocowanym do nich okrągłym lub prostokątnym lustrem oraz z wygodną i ozdobną pufą będą idealne do pomieszczeń takich jak: klimatyczne sypialnie, przytulne pokoje gościnne w hotelach, a nawet na korytarzach. Na porządny mebel, klienci z pewnością otrzymają gwarancję na co najmniej 24 miesiące. Dobrze więc już teraz rozejrzeć się za idealnym modelem dla siebie. Trzeba bowiem przyznać, że ceny toaletek w ostatnim czasie znacznie rosną. Modele w stylu glamour bowiem cieszą się ogromnym zainteresowanie wśród klientów z całej Polski.