Kiedy warto zdecydować się na łóżko kontynentalne 180×200

łóżko kontynentalne 180x200

Łóżko kontynentalne 180×200 jest meblem niezwykle efektywnym przede wszystkim ze względu na swój rozmiar, stwarzający wrażenie dostojności. Stylowe, wysokie łóżko kontynentalne dwuosobowe świetnie sprawdzi się w przestronnej sypialni jednak nie w tej, która urządzona jest na poddaszu. To doskonały wybór dla luksusowych hoteli.

Łóżko kontynentalne 180×200-czym się wyróżnia?

Stylowe łóżko kontynentalne to mebel, który osadzony jest na skrzyni, a jego podstawa, wezgłowie, nóżki oraz dwa materace tworzą efekt mebla wysokiego, prezentującego się niezwykle elegancko. Efektowne łóżko kontynentalne w dużym wymiarze 180×200 cm posiada materac, stanowiący jego integralną część Oprócz niego używany jest materac typu topper, czyli warstwa nawierzchniowa, pozwalająca znacznie zwiększyć komfort użytkowania łóżka oraz wpłynąć na indywidualne oczekiwania użytkowników. 

łóżko kontynentalne 180x200

Gdzie będzie pasowało łóżko kontynentalne 180×200?

Wysokie, stylowe łóżko kontynentalne 180×200 najczęściej występuje w wersji tapicerowanej, dostępnej w wielu kolorach oraz rodzajach obić. Jego wezgłowie i nóżki pozwalają uzyskać konkretny efekt aranżacyjny. Tapicerowane łóżko kontynentalne pasuje do sypialni, urządzonej w stylu glamour, art deco oraz nowoczesnym. W wersji drewnianej łóżko kontynentalne 180×200 świetnie sprawdzi się w sypialni rustykalnej, urządzonej na styl skandynawski oraz boho. Jeżeli planujesz ustawienie łóżka pod skosem na poddaszu, kontynentalny mebel z racji na swoją wysokość może nie być dobrym rozwiązaniem. Łóżko kontynentalne potrzebuje przestrzeni w swoim otoczeniu i dzięki umiejscowieniu go w dużym wnętrzu może prezentować się bardzo dostojnie.